obchod orientálním zbožím Radost Řemeslo Užitek Krása
Váš košík je prázdný
VirtueMart


Hry a hlavolamy - návody

Králův útěk - Khun Phaen

Kraluv_utek_khun_phaen Stará legenda praví, že slavný král Orchimanipolus byl zajat démony a uvězněn v jejich paláci. Při útěku z tohoto vězení musel Orchimanipolus překonat 9 strážců, kteří mu cestu na svobodu všemožně komplikovali.

Cílem hry je přesunout největší kostku (s červeným puntíkem) z prostřední horní pozice do prostřední dolní, odkud vede již volná cesta k východu.

 

Conglak Kalaha

09_DJ1D300_83X16X11_DRKY_PR5CMA_8CM Hra Conglak je určena pro dva hráče. Je rozšířená v Asii a můžete se s ní setkat i pod názvem kalaha. Hra je v krásném provedení z tropického dřeva akacie ve tvaru ještěra. Součástí je pytlík s mušličkama v počtu 98 kusů.

V minulosti byla hra oblíbená javánskými tanečnicemi, které tímto způsobem trénovaly své prstíky. Při tanci byla pružnost prstů tanečnic oceňována.

Hra je vhodná pro

Read more...

 

Tri Domino

02_DJ0D420 1.Počet hráčů: 2 – 6
2.Cíl hry: TRI DOMINO
se hraje na několik kol v závislosti na počtu dosažených bodů. Vítězí hráč, který jako první dosáhne celkového součtu 400 bodů.

3. Průběh hry: Na začátku jsou všechny hrací kameny otočeny lícem dolů. Podle počtu hráčů si poté...

Koupit hru.

Read more...

 

Poslední bojovník

1.Počet last_fighter hráčů: 2

2.Cíl hry: Cílem je vyřadit všechny kolíky ze hry až na jeden. Vyndejte libovolný kolík z hrací plochy, potom pokračujte ve vyřazování ostatních kolíků ze hry přeskakováním jednoho přes druhý. Z hrací plochy odstraňujte vždy kolík, který byl přeskočen, až dokud vám nezbude poslední.

Koupit hru.

 

 

Switch Sixteen

G090_-_switch_sixteen 1.Počet hráčů: 1

2. Cíl hry: Switch Sexteen je hra pro jednoho hráče. Cílem této hry je vyměnit všechny kolíky jedné barvy za kolíky druhé barvy z opačné strany hrací plochy. Kolíkem lze pohybovat podél čar o jeden krok na volné místo nebo jím přeskakovat na volné místo přes kolík sousední. Skákat přes kolík stejné barvy není povoleno. Kolíky nelze posunovat zpět.

Koupit hru.

 

 

 

Solitér

soliter 1.Počet hráčů: 1

2.Cíl hry a průběh hry: Cílem je vyřadit z hrací plochy všechny kolíky kromě jednoho.

Začátek: vyberte kterýkoli kolík a vyndejte jej. Další kolík vyřadíte tak, že přes něj přeskočíte, přeskočený kolík vyjměte. Takto pokračujte dokud vám nezbude na hrací ploše jen jeden kolík.

Složitější hra: začněte vyjmutím kolíku na pozici 17 a hru ukončete posledním kolíkem rovněž na pozici 17.

Koupit hru.

 

 

Dostihy

02_DJ0D414 1. Počet hráčů: 2

2. Cíl hry: Dopravit závodící figurky na políčko s červenou tečkou.

3. Průběh hry: Figurky posunujte podle bodů hozených na kostce. Hráči se střídají. Závodní tratě mají mnoho děr, do kterých může figurka zapadnout, pokud se tak stane, musíte začít od startu s novou figurkou. Hráč, který ztratí všech 6 figurek první, je poražen. Hráč, který dosáhne první figurkou políčka s červenou tečkou, se stává vítězem.

Koupit hru.

 

 

Othello

02_DJ0D413A__
1.Počet hráčů
: 2

2.Cíl hry: Zajmout co nejvíce soupeřových kamenů

3.Průběh hry: 1. Na začátku jsou na desce položeny 4 kameny, po 2 od každé barvy. Ostatní kameny leží...

Koupit hru.

Read more...

 

Mlýnek

02_DJ0D412 1.Počet hráčů: 2

2.Cíl hry: Vyřadit 7 kamenů soupeře

3.Průběh hry: 1. Hra se začíná s prázdnou hrací deskou, každý hráč má 9 kamenů. Začíná bílý, po něm je na řadě černý, dál se...

Koupit hru.

Read more...

 
More Articles...

Přihlášení

Kurz Eura